آدیونا با هدف ارائه بهترین و بروزترین خدمات مهاجرتی تاسیس شد. ما در آدیونا نگرانی های شما در ارتباط با مهاجرت را درک می کنیم و به همین علت اساس و ساختار شرکت را بر پایه صداقت، شفافیت و تیم قوی و متعهد گذاشته ایم.

انتخاب بدون فکر وکیل مهاجرتی منجر به یافتن و همکاری شما با وکیلی با معلومات متوسط یا در بعضی موارد وکیلی بدون دانش کاری می گردد. بعضی شرکتها با داشتن تعداد زیادی مشتری امکان قرار دادن وقت مناسب برای پرونده شما را نخواهند داشت. از طرفی دیگر شرکتهایی وجود دارند که تجربه کافی در زمینه مهاجرت ندارند. ما در آدیونا با اختصاص یک مشاور به صورت خصوصی با هر کلاینت همکاری می کنیم. هر مشاور پرونده شما را در زمان بندی مناسب مطالعه و پیش می برد و شما را در هر مرحله از مهاجرت و پیشرفت پرونده مطلع می سازد.

ما در آدیونا با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با مشتریان قبلی ، این امکان را به شما میدهیم تا با گرفتن اطلاعات از کسانی که در گذشته با ما همکاری کرده اند،از آنها مشورت گرفته و از رضایت مندی ایشان اطلاع کسب نموده و با اطمینان خاطر ما را به عنوان وکیل مهاجرتی خود انتخاب نمایید.

ما در آدیونا با ارائه زمان بندی مشخص و مطلع کردن شما در ابتدا از هزینه هر برنامه مهاجرتی و گذاشتن جزئیات هزینه ها در اختیار شما،این امکان را به شما می دهیم تا خودتان درمورد منطقی و عادلانه بودن آنها تصمیم گیری کنید.

شاید یکی از بی نظیر ترین سرویس های آدیونا ، آموزش مشتریان و واقف ساختن آنها از پروسه مهاجرتی خود از طریق به اشتراک گذاری روند پیشرفت پرونده آنها ،از طریق اپلیکیشنهای اشتراک گذاری همانند Google Drive و Dropbox می باشد. شما در هر زمان امکان بررسی وضعیت پرونده خود را به صورت آنلاین دارید.

برخی از مواردی که آدیونا را با دیگر شرکت ها تمیز می دهد:

  • بهره مندی از قویترین تیم مهاجرتی متشکل از وکلا ایرانی و خارجی
  • اعتقاد به صداقت و شفافیت در تمام مراحل کار
  • 5 سال سابقه در زمینه مهاجرت و توسعه تجارت و به نتیجه رساندی بیش از 530 پرونده مهاجرتی موفقیت آمیز
  • درصد بسیار بالای موفقیت پرونده های آدیونا در مقایسه با دیگر شرکت های فعال در این زمینه
  • انجام تمام پروسس های مرتبط با مهاجرت شما توسط تیم قوی شرکت در دفتر تورنتو کانادا